«Новий зір» - завжди якісна та кваліфікована офтальмологічна допомога для дітей і дорослих. Сьогодні наші медичні центри працюють в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Хмельницькому, Черкасах, Сумах. Всі вони готові надати широкий спектр послуг з діагностики та відновлення зору (в тому числі: лазерна корекція, видалення катаракти, апаратне лікування). У всіх центрах працюють салони оптики.

Наша місія - допомагати людям бачити краще. Ми дбаємо про те, щоб якісна офтальмологія була доступна якомога більшому колу людей в Україні. Всі центри організовані за єдиним стандартом, який передбачає виконання усіх маніпуляцій згідно з європейськими протоколами.

У медичних центрах консультують і проводять операції висококваліфіковані фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Їх досвід і знання дозволяють домогтися максимально можливих результатів навіть в складних випадках. З моменту заснування в 2004 році, в мережі «Новий зір» виконані десятки тисяч успішних операцій по відновленню зору.

У медцентрах «Новий зір» по всій Україні проводиться лікування:

  • Порушень рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм).
  • Катаракти.
  • Глаукоми.
  • Захворювань сітківки.
  • Косоокості.
  • Амбліопії.

Сучасне технічне оснащення медичних центрів «Новий зір», в основі якого - обладнання від провідних світових виробників Європи, США і Японії, дозволяє домогтися відмінних результатів лікування і відновлювати не тільки високу гостроту зору, але і його якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Сьогодні «Новий зір» може запропонувати найбільш прогресивні методики. Одна з них - фемто-лазерна корекція. Це інноваційна автоматизована технологія, яка дає можливість проводити операції без ножових розрізів. Тим самим забезпечуючи високу точність і безпеку лікування.

З 2015 року «Новий зір» є референтним центром американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Статус офіційного представника дає право нашому центру навчати українських лікарів технікам хірургії, а також знайомити їх з останніми досягненнями світової офтальмології.

З чого почати вирішення проблем із зором? Першим і дуже важливим етапом є всебічне обстеження зорової системи. Наш досвідчений лікар, на підставі комп'ютерних даних, поставить точний діагноз і призначить ефективне лікування. Схема лікування розробляється індивідуально для кожного пацієнта.